IN MEMORIAM – Frits van Heugten

Frits van Heugten is al ruim 60 jaar lid van onze vereniging. Begonnen als tamboer op kleine trom is Frits dit instrument steeds trouw gebleven. De eerste jaren bij de drumband werden de partijen voorgeslagen door Huub van Eijk en moesten de tamboers deze maar op gehoor na gaan slaan. Later, onder Ton Verberne, werd steeds meer de nadruk gelegd op het spelen van de noten van bladmuziek, wat voor Frits geen al te grote problemen opleverde. Ook kennen we Frits als de belangrijke rechtervoorman bij de buitenoptredens. Hij was de man waar het hele korps zich op diende te richten, al liepen sommigen nog wel eens uit de maat. Ondanks diverse verhuizingen naar onder andere Asten en Deurne bleef Frits de repetities trouw bezoeken en genieten van de potjes toepen, na afloop. Ook bij De Peelzwervers heeft Frits jarenlang een belangrijke inbreng gehad, bij de repetities en vele optredens waarbij op een gegeven moment ook de staande bekken naast zijn kleine trom door hem bespeeld werd. Jammer dat Frits vanwege zijn gezondheid de laatste jaren niet meer zijn geliefde hobby uit kon oefenen. We zullen hem blijven herinneren als een goed en trouw erelid van onze vereniging.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *